Meblomak – meble wypoczynkowe najwyższej klasy!

Meble to ważny element mieszkania wpływający nie tylko na jego estetykę, ale także funkcjonalność.Oprócz szaf, garderoby, półek, które mają pomieścić wszystkie przedmioty  codziennego użytku, bardzo ważne dla naszej wygody są meble wypoczynkowe.

Każdy lubi po męczącym dniu położyć się na ulubionej sofie, wypić herbatę w wygodnym fotelu i odprężyć się czytając lub słuchając muzyki.

Wymarzone meble powinny być wygodne, ładne, wytrzymałe i nie ekstremalnie drogie. Niestety w wieli sieciowych salonach atrakcyjna cena nie idzie w parze z jakością, a i wybór pozornie nie jest aż tak duży.

Producent mebli Meblomak Rumia

meble-meblomak-gdynia

Planując zakup kompletu wypoczynkowego najlepiej wybrać sprawdzoną markę i postawić na zakup bezpośrednio od producenta mebli. Salonem godnym polecenia jest Meblomak z Rumi.

 

Możemy tu wybierać komplety modułowe, narożne, sofy, fotele i pufy, a także decydować o materiale, kolorze i modelu jaki nam najbardziej odpowiada. Indywidualne podejście do klienta pozwala na zakup idealnie dopasowanych do naszych gustów i potrzeb mebli tapicerowanych, które posłużą nam długie lata.

 

Firma ma ponad 20 letnia tradycję, dzięki czemu jest cenioną i rozpoznawalną marką na rynku meblowym.

Sekret jej sukcesu opiera się na 5 podstawowych zasadach określonych jako 5xE:

  • estetyce,
  • ekologii,
  • elastyczności,
  • ergonomii
  • ekonomii.

Co to oznacza w praktyce? Meble są piękne, wykonane z bezpiecznych materiałów, dopasowane do potrzeb klientów, wygodne i w konkurencyjnych cenach.

 

Meble Meblomak  to synteza wygody, idealnych właściwości ergonomicznych, wysokiej wartości użytkowej, nowoczesnego wzornictwa i jakości rzemiosła produkcji.

Meble Meblomak Rumia

Każdy kto marzy o pięknych, solidnych meblach, powinien zapoznać się z ofertą salonu.

Dane kontaktowe:

ul. Szkutników 2, 84-230 Rumia
Telefon: +48 (58) 77-13-470
E-mail: info@meblomak.pl

Ul. Hutnicza 5B, Gdynia
Tel.: (58) 727 19 57
e-mail: salon.gdynia01@meblomak.pl

www.meblomak.pl

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>